image
Jerzy Ryszard Mecinski
  • 58 years old
  • Date of birth: Aug 27, 1957
  • Place of birth:
    Rudnik, Poland
  • Date of passing: May 4, 2016
  • Place of passing:
    Carrollton, Texas, United States
Kto Cie poznal,ten pokochal........ Kto pokochal, teskni za Toga....... Majowe kwiaty wiatr porusza...... Slychac nasze lkanie...... Wieczny odpoczynek daj Jureczkowi, najasniejszy Panie !
This memorial website was created in memory of our loved one, Jerzy Mecinski, 58, born on August 27, 1957 and passed away on May 4, 2016. We will remember him forever.
Memorial Tributes
This tribute was added by Teresa Kantowicz on 13th May 2016

"Drogi Jurku ,byles wspanialym kumplem ,oraz wspanialym organizatorem ,potrafiles ,integrowac ludzi ,oraz byles bardzo przyjaznym ,Wspolczulam Ci bardzo ,cierpiales strasznie ,ale nie okazywales tego po sobie ,Wiem co to jest cierpienie ,Ta straszna choroba wygrala z Toba ,Wierze ze teraz jestes w innym swiecie bez bolu I zmartwien .Pozostawiles po sobie smutek i zal ,                                                                                                                                                                                                                                       Soczywaj w spokoju ,drogi Przyjacielu .                                                                                                                                                                                                                                ..
Wyrazy glebokiego wspoczucia rodzinie i bliskim naszego Przyjaciela Jurka .."

This tribute was added by Monika Padden on 13th May 2016

"Glebokie wyrazy wspolczucia dla calej rodziny. Spoczywaj w spokoju."

This tribute was added by Susan Mecinski on 12th May 2016

"Jak trudno zegnac na zawsze kogos ,kto jeszcze mogl byc z nami.
Drogi Jurku, zawsze bedziemy myslami z Toba i Twoimi Bliskimi.
  " Nie umiera ten ,kto trwa w pamieci zywych"
              Malina i Andrzej Kosteccy"

This tribute was added by Robert Czajkowski on 12th May 2016

"Odpoczywaj w pokoju wiecznym.Amen.
Zostawiles nas w wielkim smutku i glebokim zalu ale Pan juz Ciebie przyjal do swego krolestwa.

Najglebsze wyrazy wspolczucia dla calej rodziny.

Z glebokim zalem
Robert i Grazyna Czajkowski"

This tribute was added by Susan Mecinski on 12th May 2016

"Jureczku,wierzylismy,ze sie uda.....Jednak Pan Bog mial inne plany dla Ciebie.
Zawsze pogodny,zyczliwy dla swiata i ludzi,kochajacy zycie....takiego Cie zapamietamy,taki pozostaniesz na zawsze w naszych sercach....
Odpoczywaj w spokoju
Jola i Krzysiek Milczarek"

This tribute was added by Susan Mecinski on 12th May 2016

"Ludzie,ktorych kochamy zostaja zawsze,bo zostawili slady w naszych
  sercach.
  Wyrazy glebokiego wspolczucia
  Edyta i Tony"

This tribute was added by Susan Mecinski on 12th May 2016

"W pamieci zostają
Żywe obrazy
A w sercu
Nadziei  płomień
Chwile
Które tak bardzo
Zatrzymać byś chciał
Jak fale odpłyneły
Gdzieś  w dal ....
Pogrążeni w żalu  Dorota I Peter Olszowka"

This tribute was added by Susan Mecinski on 12th May 2016

"Iwonko wyrazy współczucia żadne słowa nie ukoją twojego bólu.  żal ogromny ."

This tribute was added by gizela markiewicz@gmail.com on 11th May 2016

"Ból i smutek po stracie najbliższej osoby niech złagodzi prawda , ze nie umiera ten kto pozostaje w sercach bliskich....
Serdeczne wyrazy współczucia , jesteśmy z Wami myślami
Gizela i Marek Markiewicz Bronisława i Bolesław Szałek"

This tribute was added by michael hojdus on 10th May 2016

"Ty zyjesz, choc martwe Twe powieki, bo w sercach naszych trwac bedziesz na wieki......zal nasz bezmierny, cicha lza sie saczy, ucichnie wtedy, kiedy Bog nas zlaczy......"Pokoj Ci wieczny ""

This tribute was added by Hanna Kotlik on 10th May 2016

"W daleka podroz zabral Cie Bog,Jedna nadzieje Nam dajac, Ze kiedys przekrocza,tez Niebios prog,Ci,ktorzy tutaj w bolu zostali...

Serdeczne wyrazy wspolczucia rodzinie oraz wszystkim bliskim naszego przyjaciela."

This tribute was added by Janusz Matujza on 10th May 2016

",,Odpoczywaj w pokoju''"

This tribute was added by agnieszka anna on 9th May 2016

"Los tak chciał, że dzieliło nas tysiące kilometrów. Dla naszych serc była to nic nie znacząca odległość. 4 maja Twoje serce przestało bić a moje cierpi i będzie Cię kochać do końca. Dziękuje za to że we mnie zawsze wierzyłeś i zawsze mnie wspierałeś, pokazywałeś właściwą drogę. Wierze, że teraz patrzysz na nas z góry i będziesz nadal nad nami czuwał. Niech Twoja dusza odpoczywa w spokoju. Niech aniołowie zabiorą Cię kochany tatusiu do raju."

This tribute was added by Katarzyna Kaczor on 8th May 2016

"Kochany Jurku chociaż odszedłeś od nas to na zawsze zostaniesz w naszych sercach i myślach jako wspanialszy i zawsze życzliwy mężczyzna . Podziwiam Cie za dzielna walkę z choroba przez wiele lat . Wierze ze jestes teraz w lepszym świecie , bez bólu i zmartwień . Wiem ze przyjdzie taki dzień ze wszyscy spotkamy sie znowu . Spoczywaj w pokoju !"

This tribute was added by Katarzyna Kaczor on 8th May 2016

"Kochany Jurku , chociaż odszedłeś od nas , zawsze bedziesz w naszych myślach i sercach . Podziwiam Cie za bezustanna walkę z okropna choroba !Bedziemy bardzo tęsknić za Tobą i Twoja zawsze pogodna twarzą . Byłeś bardzo miłym i wrażliwym mężczyzna .Jestem pewna ze tam gdzie teraz jestes nie ma bólu i rozpaczy . Pewnego dnia znów sie wszyscy spotkamy .Spoczywaj w spokoju przyjacielu !"

This tribute was added by Beata Hojdus on 8th May 2016

"Odeszla z naszego zycia cudowna osoba, zabrala go z tego świata okrutna choroba. I choć walczyc z nią probowal przez dlugi czas, ta nie dala za wygrana i go pokonala. Wniosla tyle cierpienia w Jego zycie, zatrzymala w pewnym momencie jego serca bicie. Smutno i plakac sie chce....."

This tribute was added by Inga Swenda on 8th May 2016

"Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności, która nas obezwladnia
A kiedy pojawia się zabierając taka osobę jak Ty  Jurku serce krwawi
Zawsze byłeś przyjacielem  zawsze starales się pomóc ludziom, którzy Twojej pomocy potrzebowali.  Ale  bez Ciebie juz nic nie będzie takie jak było
Zawsze będziemy Ciebie pamiętać  i chociaż życie idzie dalej
będziesz zawsze w naszym sercu"

This tribute was added by Krystyna Bojanowski on 8th May 2016

"Drogi Jureczku,
Kiedy Cie poznałam kilkanaście lat temu, od razu poczułam te Twoja ciepła, serdeczna aurę, ktora obejmowała ludzi, którzy sie do Ciebie zbliżyli. Należałeś do nielicznej garstki ludzi, których spotkałam na swojej, dość juz długiej drodze życia, o których mowi sie : to naprawde dobry i zacny człowiek. Byłeś tak serdecznym dla tych, którzy Cie otaczali, ze my stawaliśmy sie dzięki Tobie- lepsi. Byłeś członkiem mojej rodziny na obczyźnie, razem chrzcilismy dzieci, celebrowalismy pierwsze komunie i graduacje, potem śluby i narodziny wnuków. Teraz musimy sie pożegnać, ale przeciez sie spotkamy, nasza wiara nam to obiecuje. Twoje złote serce lśni, moze jak jedna z gwiazd na nocnym niebie. Przeżyłeś dobre, uczciwe i sumienne życie, zostawiłeś nam kawał dobrej roboty stawiając na nogi PAT I dźwigając trudy pracy w tej organizacji
polonijnej, wypełniałeś wszystkie przyjęte na siebie obowiązki do ostatniej, możliwej chwili mimo wyniszczającej choroby. Byłeś wzorem dla wielu: pracowitości, uczciwości, szarmanckiego stosunku do kobiet i szacunku dla kolegów. Bedzie nam Ciebie brakować bo taki człowiek jak Ty trafia sie raz na milion ludzkich istnień. Wspieraj nas z góry, pomagaj w trudach dnia codziennego szepcząc dobre słowa do życzliwego Ci, boskiego ucha.
Isia"

This tribute was added by Renata Stawiszynski on 8th May 2016

"Jesteśmy tu tylko na moment, poznajemy świat i tracimy go. Kroczymy przez życie wiedząc, że za każdym rogiem czeka śmierć. Spotykamy ludzi, których kochamy, przywiązujemy się do nich, a oni odchodzą zostawiając nas. Cóż warte jest życie? Najpiękniejsze są tylko te chwile, kiedy jesteśmy razem. Nie wtedy, gdy się śmiejemy czy rozmawiamy, lecz wtedy, gdy zamiast słów spłynie łza przyjaźni mówiąca wszystko co chcemy usłyszeć"

This tribute was added by michael hojdus on 8th May 2016

"Wsrod Nas Ciebie nie ma, lecz jestes Jurku nasz.....I pozostaniesz w jasnym swiecie, bo jest cos co mrokom sie opiera...jest pamiec a ona nie umiera.......Tak cichutko zostawiles Nas, odszedles.....bo przyszedl juz czas.....Zegnaj wspanialy czlowieku, twoj usmiech, twoja radosc do zycia bedziemy wspominac nie jeden raz......"


Leave a Tribute:
 
LEAVE A TRIBUTE
Invite your family and friends
to visit this memorial:

Subscribe to receive e-mail notifications when others contribute to this memorial.

This memorial is administered by:

michael hojdus

Kindly sponsored by:
Beata Hojdus

1511 views

Have a suggestion for us?

We are waiting for your feedback!