IMG_0003
Czesław Andrzej Bojanowski
  • 64 years old
  • Date of birth: Sep 18, 1951
  • Date of passing: Aug 17, 2016
Let the memory of Czesław be with us forever
This memorial website was created in memory of our loved one, Czesław Bojanowski, 64, born on September 18, 1951 and passed away on August 17, 2016. We will remember him forever.
Memorial Tributes
This tribute was added by Krystyna Bojanowski on 18th September 2017

"Kochany Czesku,
Dziś drugie Twoje urodziny bez Ciebie. Zapaliłam Ci świeczkę-prawdziwa a nie wirtualna. Pamietam. Zawsze będę pamietac, i tak, jak powinno się o nieobecnych, staram się wspominać tylko te dobre chwile, choć było ich znacznie mniej, niż tych złych. Ale te koszmarne odsuwam ze wspomnień, zastępuje tymi dobrymi i tymi wspaniałymi, bo i te były."

This tribute was added by Krystyna Bojanowski on 17th August 2017

"Dzis mija rok od tamtej fatalnej nocy, kiedy odszedłeś, choć na ziemie przywoływali Cię lekarze resuscytacja i wszelkimi możliwymi sposobami. Miałeś dość cierpień? Bóg tak chciał? Nikt tego nie wie, gdzie jesteś teraz, ale Ty wiedz, ze nasze myśli są dziś z Toba, krążą wokół Twojego cienia, jeśli tak wyglada dusza. Jesteś w naszej pamięci i w niej pozostaniesz ma zawsze."

This tribute was added by Krystyna Bojanowski on 27th August 2016

"Odszedł człowiek, którego znałam 35 lat. Miał słabości ale i pasje, wrażliwe serce i poczucie humoru. O charakterze człowieka nie świadczy liczba podkniec czy upadków ale ile razy potrafi sie podnieść i iść dalej. Od września 2014 do sierpnia 2016 walczył z choroba, której leczenie uczyniło spustoszenie w Jego organizmie i biedne, ledwo bijące serce poddało sie 17 sierpnia. Pamiętamy Cie, Czesku!"


Leave a Tribute:
 
LEAVE A TRIBUTE
Invite your family and friends
to visit this memorial:

Subscribe to receive e-mail notifications when others contribute to this memorial.

Click on a photo to enlarge.

This memorial is administered by:

Krystyna Bojanowski

432 views

Have a suggestion for us?

We are waiting for your feedback!