Let the memory of Czesław be with us forever
  • 64 years old
  • Born on September 18, 1951 .
  • Passed away on August 17, 2016 .
This memorial website was created in memory of our loved one, Czesław Bojanowski 64 years old , born on September 18, 1951 and passed away on August 17, 2016. We will remember him forever.
Posted by Krystyna Bojanowski on 17th August 2018
Dziś druga rocznica Twojego odejścia. Zostawiłeś wszystkie cierpienia, jakich Ci los nie szczędził przez ostanie lata. Nigdy nie zapomnę telefonu o 3 nad ranem, który zapowiadał najgorsze (a może najlepsze dla Ciebie?) i drugiego- ze już Cię z nami nie ma. Choć ta myśl nie była mi całkiem obca, widząc coraz szybszy proces niszczenia całego Twojego organizmu, to jednak gdy te słowa ostateczne padły, były szokiem. Wiesz, ze pozbierałam sie, musiałam zebrać sie w jedna całość ze względu na mamę. Muszę przy niej być bo wzięłam za nią odpowiedzialność. Trzymaj się tam, gdzie jesteś. Nie wiem, jak to jest (jeszcze!) być po drugiej stronie, ale opiekuj się Maja. Ja, jak zawsze, radzę sobie z duża pomocą mamy i stoję twardo na ziemi. Isia
Posted by Krystyna Bojanowski on 18th September 2017
Kochany Czesku, Dziś drugie Twoje urodziny bez Ciebie. Zapaliłam Ci świeczkę-prawdziwa a nie wirtualna. Pamietam. Zawsze będę pamietac, i tak, jak powinno się o nieobecnych, staram się wspominać tylko te dobre chwile, choć było ich znacznie mniej, niż tych złych. Ale te koszmarne odsuwam ze wspomnień, zastępuje tymi dobrymi i tymi wspaniałymi, bo i te były.
Posted by Krystyna Bojanowski on 17th August 2017
Dzis mija rok od tamtej fatalnej nocy, kiedy odszedłeś, choć na ziemie przywoływali Cię lekarze resuscytacja i wszelkimi możliwymi sposobami. Miałeś dość cierpień? Bóg tak chciał? Nikt tego nie wie, gdzie jesteś teraz, ale Ty wiedz, ze nasze myśli są dziś z Toba, krążą wokół Twojego cienia, jeśli tak wyglada dusza. Jesteś w naszej pamięci i w niej pozostaniesz ma zawsze.
Posted by Krystyna Bojanowski on 27th August 2016
Odszedł człowiek, którego znałam 35 lat. Miał słabości ale i pasje, wrażliwe serce i poczucie humoru. O charakterze człowieka nie świadczy liczba podkniec czy upadków ale ile razy potrafi sie podnieść i iść dalej. Od września 2014 do sierpnia 2016 walczył z choroba, której leczenie uczyniło spustoszenie w Jego organizmie i biedne, ledwo bijące serce poddało sie 17 sierpnia. Pamiętamy Cie, Czesku!

Leave a Tribute